Recruitment gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest IX.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely teljes körű és kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek befektetési, banki, értékpapír-kereskedelmi és befektetés-menedzsment területen.

Főbb feladatok, munkák

  • Technológia divízión belül nyíló pozíciók posztolása
  • Kooperáció az interjúszervező csapattal, hogy az interjúk beszervezésre kerüljenek
  • Folyamatok adminisztrációs feladatainak ellátása különböző rendszerekben és emailben
  • Kapcsolattartás business oldali vezetőkkel és visszajelzés gyűjtése a küldött jelentkezőkről
  • Interjú utáni visszajelzés gyűjtése a jelentkezőktől
  • Riportok átnézése és felmerülő inkonzisztenciák jelzése
  • Kiválasztási folyamatokhoz kapcsolódó projektekben való részvétel adminisztrációs oldalról

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Microsoft Office termékek ismerete és használata (Outlook, Teams, Excel, Word etc.)
  • Szervezett adminisztrációs készség
  • Jó problémamegoldó és a kommunikációs készség
  • MUNKAIDŐ:
  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista