Recruiter (mérnökség - logisztika) (101-0-43973/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest V. kerület

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Saját csapatunkba keresünk toborzási tanácsadó kollégákat műszaki-logisztikai divíziónkba.

Mivel telnek majd a mindennapjaid, amennyiben nálunk leszel tanácsadó?

- Szoros együttműködésben dolgozol majd a csapatban lévő sourcerekkel, de lesznek önálló kereséseid is
- Napi szinten interjúztatsz és pályázatokat készítesz, felelős leszel a jelöltek és a felvételi folyamat menedzsmentjéért, valamint a jelölt-élményért
- Pozíció felvételeket vezetsz le, szükség szerint hirdetést is készítesz, jelölteket szólítasz meg
- Pro-aktívan menedzseled a hozzád tartozó ügyfeleket, koordinálod a velük való közös munkát
- Szükség esetén kezeled a problémás helyzeteket, a vezetőddel együttműködve eszkalációkat oldasz meg
- Foglalkozol a bejövő ajánlatkérésekkel, felméred az igényeket, együttműködési feltételekről tárgyalsz és szerződéseket készítesz elő
- Tréningeken veszel részt, valamint te magad is lehetsz tréner házon belül

Elvárások:

Ha az alábbiak igazak rád, szerintem Téged keresünk :) Jelentkezz és beszélgessünk!

- Van már 1-2 év tapasztalatod toborzásban - jelöltek felkutatásában és interjúztatásban műszaki/logisztikai területen
- Önállóan kezeltél ügyfeleket, oldottál meg felmerülő problémákat a patnereiddel
- Képes vagy több toborzási projektet párhuzamosan vinni, priorizálni és jól beosztani az idődet
- Jól kommunikálsz, erős a meggyőzőkészséged
- Legalább középfokon beszélsz angolul

Amit a megbízónk kínál:

Mire számíthatsz, ha Grafton csapatához csatlakozol?

- Korrekt bónusz rendszerre, ahol a kifizetés havonta történik, nincsen felső összeghatára és nem küszöbértékhez kötött
- A munkádhoz szükséges jól működő jelölt - és ügyféladatbázisra, kialakult folyamatokra és belső marketing támogatásra
- Folyamatos sourceri segítségre
- Elméleti és on-the-job tréningekre
- Egy profi, de laza csapatra, akik támogatni fognak a további szakmai fejlődésben
- Nyitott vezetőségre, összetartó közösségre

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás