Irodavezetői asszisztens

  • Cég neve

    KÉSZ Metaltech Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfólióval rendelkező, és az elmúlt 40 évben folyamatosan növekedő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, számos érdekeltségünk van egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Egymásra alapozunk. A tudásra építünk. Jelenleg a KÉSZ Metaltech csapatába keresünk új kollégát: Acél-és könnyűszerkezet építési projektek mellett esztétikai és ipari homlokzatok, valamint üvegszerkezetek és nyílászárók tervezésével, gyártásával, értékesítésével és szerelésével foglalkoznak. Saját erőforrásaira támaszkodva a KÉSZ Metaltech a legmagasabb ügyféligényeket is kielégítő szolgáltatást nyújtja, a konzultatív tervezéstől egészen a kulcsrakész átadásig.

Miben számítunk rád

  • A KÉSZ Metaltech Kft. budapesti irodájába érkező magyar és nemzetközi partnerek fogadásában, útbaigazításában
  • Vezetők munkájának aktív támogatásában
  • Beérkező aláírandó – magyar és angol nyelvű - szerződések kezelésében, ellenőrzésében, postázásában stb.
  • Különböző nyilvántartások naprakész vezetésében, a saját belsős vállalatirányítási rendszerünkben
  • Tárgyalók előkészítésében, rendben tartásában, foglalások figyelemmel kísérésében, ide tartozó bekészítések lebonyolításában
  • Beszerzések kapcsán szerződött partnereinkkel való kapcsolattartásban
  • Irodaigépek rendben tartásában, rendszeres karbantartások koordinálásában, működésük felügyeletében
  • Leadott dokumentumok összegyűjtésében, kezelésében, ellenőrzésében és eljuttatásában a társterületeinkre (pénzügy, munkaügy)
  • Rendszeres és ad hoc jellegű beszerzési feladatok ellátásában (pl.: irodai felszerelések figyelemmel kísérése heti lista alapján)
  • Bejövő és kimenő posták, futár rendelések ügyintézésében
  • Általános adminisztratív teendők ellátásában

Rád építünk, ha...

  • Felsőfokú végzettséged van, preferáltan gazdasági tanulmányok terén
  • Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudásod van, amit mersz használni szóban és írásban
  • 2-3 éves menedzser asszisztenciában vagy asszisztenciában szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Office)
  • Ügyesen priorizálsz és jól érzed magad, ha egyszerre több dologgal is kell foglalkoznod
  • Proaktív vagy, ügyfélközpontú és észreveszed a feladatokat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel bírsz
  • Kedves és agilis személyiséged van, szupererőd a problémamegoldás

Munkádért cserébe

  • A mindennapjaidat, modern irodai környezetben töltheted, egy szakmailag képzett csapatban, segítőkész kollégákkal
  • Jutalmazzuk a fáradozásaidat, hiszen évente egy alkalommal, tavasszal, teljesítményalapú prémiumra is jogosult lehetsz
  • Komplex egészségbiztosítási szolgáltatási csomagunk keretén belül különféle egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe díjmentesen vagy kedvezményes áron
  • Személybiztosítási programunk keretében minden munkavállalónkra baleset- és életbiztosítást kötünk
  • Kimagasló cafetéria kerettel jutalmazzuk kollégáink munkáját, melynek felhasználására többféle lehetőséged nyílik: SZÉP kártya, bölcsődei, óvodai ellátás, készpénz kifizetés
  • Ajánlási programunk keretében jutalmazzuk, ha új kollégánk közvetlen ajánlásod által nyer felvételt hozzánk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Német nyelvtudással rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Szakmai asszisztens
  • Irodavezető