Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Új-Ház Centrum Budapest Zrt.
Hazai tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő Pest-megyei építőanyag kereskedelmi cég

Munkatársat keres az alábbi területre:

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező áruk átvétele, árukiadás fizikai bonyolítása
  • Raktáron belüli anyagmozgatás
  • Kimenő áruk összegyűjtése szállítólevél alapján, csomagolás, árucímkézés, szállításra való előkészítés
  • Kapcsolódó bizonylatok készítése, adminisztrációja
  • Raktárrend fenntartása
  • Leltározásban történő részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Targonca vezetői képesítés, gyakorlat
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó fizikai munkabírás
  • Csapatban való együttműködés
  • Műszaki orientáció, alapvető műszaki ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építő anyag kereskedésben, barkácsáruházi környezetben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Új-Ház Centrum Budapest Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros
  • Hirdető cég: Új-Ház Centrum Budapest Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Beérkező áruk átvétele, árukiadás fizikai bonyolítása Raktáron belüli anyagmozgatás Kimenő áruk összegyűjtése szállítólevél alapján, csomagolás, árucímkézés, szállításra való előkészítés Kapcsolódó bizonylatok készítése, adminisztrációja Raktárrend fenntartása Leltározásban történő részvétel
  • Elvárások: Targonca vezetői képesítés, gyakorlat Pontosság, precizitás, megbízhatóság Önálló munkavégzés Terhelhetőség, rugalmasság, jó fizikai munkabírás Csapatban való együttműködés Műszaki orientáció, alapvető műszaki ismeretek "B" kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.04.18
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1