Magyarország egyik legszélesebb ügyfélkörrel, illetve telepített gépbázissal rendelkező irodatechnikai és telekommunikációs termékeket javító vállalata keres új munkatársat hosszú távra az alábbi pozícióba:

Raktáros (6 órás)

Feladatok:

  • Raktározási feladatok ellátása,
  • Termékek átvétele – címkézés, tárhelyezés,
  • Bevételezés, anyagkiadás,
  • Leltározási feladatok ellátása,
  • Komissiózás,
  • Utánajárás, problémamegoldás,
  • Társterületekkel együttműködés.

Elvárások:

  • 1-3 éves tapasztalat raktáros munkakörben,
  • Önállóan tudjon dolgozni,
  • Magabiztos számítógépes ismeret,
  • OKJ targonca jogosítvány előny, de nem feltétel,
  • Raktári rendszerismeret, folyamatszemlélet,
  • Rugalmasság és terhelhetőség,
  • Megbízhatóság és pontosság,
  • 6 órás munkaidő vállalása 12-18 óra között (hétfőtől péntekig).

Amiben részed lehet, ha nálunk dolgozol:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Béren kívüli juttatások, számos céges program (sportolási lehetőség, mozi, családi és sport nap, közös reggeli, mikulás és karácsonyi ünnepség),
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: XV. kerület, Bogáncs utcai telephely
  • Munkaidő: 12:00-18:00 (hétfőtől péntekig) (betanulás alatt 10-16 közötti munkaidő)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület