• CONVOY TRUCK SHOP

    Járműalkatrészeket / felszereléseket forgalmazó országos kereskedelmi hálózat

    Munkavégzés helye: Pécs

  • Raktáros munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      Raktározási feladatok, rendelések összeállítása, árufeltöltés, vevők kiszolgálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Önálló munkavégzés
      • Megbízhatóság, precizitás, kitartás
      • Udvariasság, jó kapcsolatteremtő képesség
      • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
      • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Kereskedelmi végzettség, tapasztalat
      • Műszaki ismeretek, érdeklődés
      • C kategóriás jogosítvány
      • Könnyűgépkezelői vizsga
      • Hasonló területen szerzett tapasztalat
      • Angol / német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes bejelentett fizetés, fizetésen felüli jutalék, éves jutalom
      • Munkaruha és munkavédelmi felszerelés biztosítása
      • Biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség, kiváló munkakörülmények, jó csapatszellem

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Raktározás, Készletezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    7634 Pécs, Szentlőrinci út 15.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.