Raktáros - áruszállító

  • Cég neve

    PRO-MAMA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1142 Budapest, Dorozsmai utca 52.

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • árubeérkezéssel kapcsolatos feladatok,
  • az áruk állványrendszerbe történő ki-, és betárolása,
  • áru magyar nyelvű címkézésé
  • rendelések összekészítése
  • áru szállítása
  • raktári rend folyamatos fenntartása,
  • szükség esetén egyéb raktári feladatok ellátása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • 8 órás munkarend vállalása hétfőtől péntekig,
  • kiemelkedő monotonitástűrő képesség,
  • • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat alapfeltétel
    • minimum középfokú végezettség
    • MS Office programok felhasználói szintű ismeret
    • jó fizikai teherbíró képesség
    • jó kapcsolatteremtő és együttműködési készség
    • önállóság
    • megbízhatóság, pontosság

Előnyt jelent

• kereskedelmi tapasztalat
• raktározási tapasztalat

Amit kínálunk

• versenyképes jövedelem
• béren kívüli juttatás
• főállású, alkalmazotti jogviszony
• egyműszakos munkarend (hétfőtől - péntekig)
• fiatalos csapat

Céginformáció

PRO-MAMA Kft. Munkatársat keresünk kereskedelmi munkatárs pozícióba. Fiatalos és lendületes vagy? Szereted a kihívásokat és az önálló munkát? Akkor jelentkezz hozzánk! A Pro-Mama Kft az amerikai Lansinoh kiemelkedő minőségi babatermékeket forgalmazója. 35 éve működő, stabil hátterű budapesti székhelyű cég.

A ,,jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát,bérigény megjelöléssel.