A klíma- és légtechnikai termékek piacán meghatározó szerepet betöltő gyártó és forgalmazó cég kecskeméti telephelyére

Raktáros

munkatársat keresünk egy műszakos munkarendben

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos munkarend 6:00-tól 14:30-ig
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Jó hangulat, fiatalos csapat
  • Versenyképes bérezés
  • Saját buszjáratok a következő településekről: Kecskemét, Lajosmizse, Méntelek
  • Bejárás támogatás

Az alábbi feladatok várnak:

  • Beérkező alapanyagok és alkatrészek mennyiségi átvétele, rendszerezése, tárolóhelyre helyezése
  • Megrendelt áruk szakszerű összekészítése és kiadása a gyártás felé
  • A kijelölt raktárkészlet folyamatos ellenőrzése
  • Kézi és targoncás anyagmozgatás
  • Aktív részvétel az időszakos leltárakban

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Targoncavezetői jogosítvány (OKJ+3324+3312+3313)
  • Legalább egy éves raktári környezetben töltött tapasztalat
  • Gyors, megbízható, precíz munkavégzés
  • Csapatban történő munkavégzésre való hajlandóság
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Belsőnyír 150.

a „Jelentkezem” gombra kattintva fényképes szakmai önéletrajzodat várjuk a pozíció megjelölésével.