A Monicomp Zrt. munkatársat keres Budapesti munkavégzési helyre

Raktárkezelő

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Rakodási, tárolási, árukezelési feladatok szakszerű, hatékony végrehajtása
  • Lista alapján a termékek precíz összekészítése
  • Részvétel a gépjárművek rakodásában
  • Leltározásban való részvétel
  • A raktári rend fenntartása és operatív működtetése
  • A raktári helyiségek tisztántartása
  • Áruátvétellel és kiadással kapcsolatos dokumentáció kezelése
  • Ügyviteli programban készletkezelés, adminisztráció
  • Kapcsolattartás belső területekkel, külső partnerekkel (e-mail, telefon)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Önálló, pontos és megbízható munkavégzés
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • 30 napnál nem régebbi, bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
  • Alapfokú MS Office ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Integrált vállalatirányítási és ügyviteli rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú Excel tudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú perspektíva az OTP Csoport leányvállalatánál, a Monicomp Zrt.-nél
  • Versenyképes munkabér mellett komplex juttatási csomag, amelyet a munkatársak saját igényeik szerint állíthatnak össze
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Támogató környezet, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1139 Petneházy utca 46-48.

Amennyiben a munkakör elnyerte tetszését és megfelel a felsorolt kritériumoknak, kérjük, hogy jelentkezését (önéletrajz és motivációs levél) juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük, önéletrajzával együtt mindenképpen adja meg fizetési igényét is.