LÉPJ BE A KÉTKEREKŰEK NEMZETKÖZI VILÁGÁBA!

Magyarország piacvezető motorkerékpár, kerékpár és robogó alkatrész importőre és forgalmazója, munkatársat keres

Raktári Értékesítő

munkakörbe

    Motor fanatikus vagy?
    Szeretsz otthon bütykölni esetleg profi motorszerelő vagy?

    Szereted a rendet és fontos számodra, hogy minden a helyén legyen? Fontos számodra, hogy igényes környezetben, családias légkörben dolgozz? Sikerként éled meg, ha eléred a kitűzött célokat? Szeretsz új dolgokat tanulni? Szívesen kipróbálnád, mire vagy képes az értékesítés területén?
    Ha így van, Téged keresünk!
    Dolgozz velünk motor alkatrész nagykereskedésünkben!

Amit nyújtunk:

  • Magyarország piacvezető cégénél, kiváló munkakörülmények között végezheted a munkádat,
  • Egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség vesz körül,
  • Több mint 25 éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk,
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezetben tevékenykedhetsz,
  • Modern informatikai rendszer és hozzáértő, szakavatott csapat segíti a munkádat,
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk,
  • Versenyképes jövedelmet és cafeteriát biztosítunk,
  • Teljesítményarányos jutalékban részesült.

Fő feladataid lesznek:

  • Személyesen érkező vásárlók kiszolgálása,
  • Raktári rend fenntartása,
  • Megrendelések összekészítése, szállításra való előkészítése,
  • Árufeltöltés, címkézés, polcrendezés,
  • Új alkatrészek, márkák helyszíni vásárlóknak való bemutatása,
  • Heti, havi akciók végrehajtása.

Szakmai elvárások:

  • Motoralkatrész ismeret, valamint motoros beállítottság,
  • Gépjárműalkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat,
  • Raktári komissiózásban szerzett gyakorlat,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Felhasználói szintű számítógépkezelés ismeret és gyakorlat,
  • Kiváló ügyfélkezelési képesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Önmagára és munkájára való igényesség,
  • Munkakörnyezetre való igényesség,
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Motorszerelő végzettség,
  • Ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a nettó fizetési igény feltüntetésével, a tárgy mezőben „Raktári értékesítő”-ként megjelölve.