Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ – Br. 450.000 Ft

(BUDAPEST IX. kerület)

Veled szeretnénk dolgozni, ha:

  • raktározás területén szereztél már vezetői tapasztalatot
  • munkádban megbízható, precíz vagy
  • dinamikus, ösztönző személyiséged van
  • határozott a fellépésed, és magabiztosan kommunikálsz
  • hosszú távra tervezel és fejlődni szeretnél
  • vállalni tudod a kétműszakos munkarendet

Feladatok, melyeket Rád szeretnénk bízni:

  • 5-10 fős raktári csapat irányítása, támogatása
  • az adott terület munkaszervezése, koordinálása
  • raktári munkafolyamatok rendszerének működtetése, ellenőrzése
  • adminisztratív feladatok elvégzése
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • munkavédelmi szabályok betartatása

Amit Neked kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag: alapbér, teljesítmény prémium, műszakpótlékok, cafeteria
  • területén piacvezető nagyvállalat biztos, stabil háttérrel
  • folyamatosan fejlődő és bővülő modern vállalati rendszer
  • felelősségteljes pozíció, változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 1097, Timót utca 5.

Itt az idő, hogy csatlakozz csapatunkhoz!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.