Raktári adminisztrátor - Vecsés

  • Cég neve

    HOPI Hungária Logisztikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés, Lőrinci utca 59.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Raktári adminisztrációval kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • A menetlevelek és egyéb fuvardokumentumok ellenőrzése, SAP rendszerben történő rögzítése
  • Készletnyilvántartás pontos vezetése, leltármodul kezelése
  • A szükséges adattáblák kitöltése
  • EKAER rendszerben a szükséges adatok rögzítése, nyomonkövetése
  • A meghatározott riportok elkészítése és elküldése az elvárt határidőre és minőségben

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Windows felhasználói szintű ismeret (Word, Excel)
  • Gyors reakcióidő, dinamikus munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pontos, megbízható, alapos munkavégzés
  • 3 műszak, vasárnapi és ünnepnapi munkavégzés vállalása

Előnyt jelent

  • SAP rendszer ismerete
  • Szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • EKAER rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Betanulási lehetőséget biztosítunk a munkafolyamatokhoz
  • Stabil vállalati háttér, jó csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség és fejlődés
  • Munkavégzés helye: Vecsés
  • Munkábajárás támogatás (30 Ft/km) vagy BKV bérlet támogatás
  • Alapbér, teljesítménybér, cafetéria

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk Közép-Európa vezető logisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalatainak egyike.
Vecsésen működő logisztikai központunk csapatába keressük új munkatársunkat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, fényképes önéletrajzod küldd el a "Jelentkezem" gombra kattintva.