QC gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Veresegyház

  • Fizetés

    Bruttó 2 200 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, közel 2000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.

Főbb feladatok, munkák

  • Dokumentációs feladatok ellátása: archiválás, kimutatásokhoz adatgyűjtés - ezek feldolgozása, Quality dokumentumok: listák aktualizálása, fordítás
  • Rendelt áruk elpakolása (pl. laboreszközök), készletfelmérés
  • Jelentéseknél szerkesztési feladatok ellátása (táblázat feltöltése adatokkal)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, gyógyszerész/ vegyész/ vegyészmérnöki/ biomérnöki vagy élelmiszermérnöki szakon
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Haladó szintű MS Office ismeretek
  • MUNKAIDŐ:
  • Heti 20-25 óra munkavégzés
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Br. 2200 Ft/óra diákbér
  • Vállalati buszjárat Budapestről és a környező településekről

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök