MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Pultos diákmunka - VIII. kerület

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1083 Budapest, Bókay János utca 52.

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pultban való besegítés,
  • Pult rendbentartása,
  • Rendelés felvétele, vendég magas szintű kiszolgálása,
  • Italok készítése,
  • Egyéb ehhez hasonló feladatok ellátása.

MUNKAIDŐ:

  • H-Szo 19:00-24:30 óra között, min. 3 nap vállalásával 4-6 órás műszakokban

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18+
  • Min. legalább két műszak vállalása (19:00-00:30)
  • Vendéglátós, felszolgáló/pultos tapasztalat
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság, ápolt és igényes megjelenés

Előnyt jelent

  • Pultos/konyhai tapasztalat, angol nyelvtudás.