HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség Nonprofit Zrt. logo

Protokoll - rendezvényszervező

  • Cég neve

    HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Kacsa utca

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

content-header content-mobile-header

A MUNKAKÖR CÉLJA:
Közreműködés a Társaság céljait szolgáló hazai és esetenként külföldi rendezvények előkészítésében, szervezésében, technikai lebonyolításának irányításában, ezáltal hozzájárulva a hazai exportképes árualappal rendelkező KKV szektor külpiacra jutásának elősegítéséhez.

A munkakör jellege: határozatlan idejű, teljes munkaidőben

FELADATOK:

  • külföldi beutazó delegációk programjaihoz kapcsolódó szakmai rendezvények technikai előkészítése, szervezése és lebonyolítása, együttműködve az egyéb illetékes szervezeti egységekkel, felügyelő szervekkel, minisztériumokkal, egyéb üzleti partnerekkel;
  • magas rangú delegációkhoz kapcsolódó üzletember találkozók, fórumok megszervezése és koordinálása;
  • részvétel a Társaság házon belüli és kívüli rendezvényeinek (szakmai konferenciák, kerekasztal beszélgetések, szakmai találkozók) technikai szervezésében, online- és offline formában történő lebonyolításában, együttműködve az illetékes szervezeti egységekkel;
  • különböző szakmai/diplomáciai rendezvények megvalósításához az ajánlatkérések, megrendelések, szerződéskötések, pénzügyi teljesítések figyelemmel kísérése, ellenőrzése gazdaságossági és költséghatékonysági szempontok figyelembevételével;
  • folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a Társaság szakmai, pénzügyi, kontrolling, beszerzési, jogi szakterületek illetékes munkatársaival;
  • a Társaság rendezvényeihez kapcsolódó protokolláris feladatok ellátása;
  • a Társaság számára hasznos partnerkapcsolatok kialakítása, ápolása a társtárcákkal, szakmai szervezetekkel, kül-, és belföldi kereskedelmi képviselőkkel, kamarákkal, partnerekkel, alvállalkozókkal.
  • felsőfokú (gazdasági/külkereskedelmi/turisztikai) végzettség
  • angol középfokú nyelvvizsga (aktív tárgyalóképesnyelvtudás írásban és szóban egyaránt)
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • kimagasló szervezőkészség
  • csapatszellem
  • gyors, hatékony és önálló munkavégzés, proaktivitás
  • asszertivitás, stressztűrő képesség
  • elkötelezettség, kreativitás, precizitás
  • felsőfokú, vagy gazdasági szaknyelvi angol nyelvtudás
  • egyéb világnyelv (így különösen: spanyol, orosz, kínai) középfokú ismerete
  • releváns szakmai tapasztalat diplomácia területén
  • közigazgatási tapasztalat
  • protokoll végzettség és tapasztalat
  • kihívásokkal teli feladatkört
  • nemzetközi közegben szerzett tapasztalatot
  • fejlődési lehetőséget
  • versenyképes bért
  • béren kívüli juttatásokat
  • Kerékpártároló
A HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség Nonprofit Zrt. célja, hogy professzionális szolgáltatásokkal és ösztönző eszközökkel segítse a magyar vállalkozások külföldi piacra lépését. A Nemzeti Exportstratégiában meghatározott célokkal összhangban széleskörű szolgáltatásokkal segítjük a magyar vállalkozások exporttevékenységét.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát a bruttó bérigény megjelölésével, valamint rövid, szakmai motivációs levelét, amelyben ismerteti tapasztalatait a protokoll és a rendezvényszervezés területén.