slider_wrapper

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Projektvezető (Építőipar)

A Grabarics Cégcsoport azonnali kezdéssel projektvezető kollégát keres teljes munkaidőben. Munkavállalóinknak határozatlan idejű szerződést kínálunk, átlag feletti javadalmazással. Vállalatunk több, mint 25 éves múltjával stabil és biztos munkahelyet biztosít kollégáinak.

A projektvezető feladata a projekt terv szerinti megvalósítása.

FELADATOK:

  • a projekt csapat koordinálása;
  • alvállalkozók, beszállítók kiválasztása, szerződéskötések;
  • kapcsolattartás a megrendelővel, műszaki ellenőrrel, hatóságokkal;
  • naprakész adminisztráció vezetése;
  • kooperációk lebonyolítása
  • teljesítésigazolások elkészítése.

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • építőmérnök, vagy építészmérnök végzettség;
  • érvényes „A” kategóriás felelős műszaki vezetői határozat;
  • legalább 10 éves tapasztalat a magasépítésben, generálkivitelezésben;
  • legalább 3 éves tapasztalat projektvezetésben;
  • projektszemléletű gondolkodásmód;
  • kiváló szervezőkészség;
  • problémamegoldó, kommunikatív személyiség.

MUNKAVÁLLALÓI ELÉGEDETTSÉG FELMÉRÉSÜNK ALAPJÁN EZÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI:

  • együttműködés és jó hangulat jellemzi a csapaton belüli munkát;
  • igényes munkahelyi környezetet és eszközöket biztosítunk;
  • mindenkit a munkakörének megfelelő feladatokkal látunk el;
  • vezetőinkre jellemző a megközelíthetőség és a „nyitott ajtók politikája”.