• A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. a hazai kiskereskedelmi piac szereplőinek élvonalába tartozik, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközi hátterű munkáltatója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.
    Bővülő csapatunkba keresünk Budapest vonzáskörzetében lévő SPAR Központunkba
  • Projektvezetőt

    Feladatok, amelyek várnak rád

    • INTERSPAR áruházak építésének/meglévő áruházak átépítéseinek projektvezetése, tervezőkkel, kivitelezőkkel kapcsolattartás, kiviteli tervek elkészítésének koordinálása, helyszíni kooperációkon való részvétel, garanciális bejárások megszervezése
    • Projektek műszaki folyamatainak szervezése, adminisztráció vezetése, teljesítések nyomon követése, igazolása
    • Kapcsolattartás társosztályokkal, partnercégekkel, hatóságokkal

    Mit várunk az új csapattagtól?

    • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettséget
    • Minimum 2 év kivitelezésben, esetlegesen tervezésben szerzett szakmai tapasztalatot
    • Aktív kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudást
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretet (Ms Office, CAD)
    • Kreativitást, önálló munkavégzést, terhelhetőséget és dinamikusságot
    • "B" kategóriás jogosítványt és mobilitást

    Előnykényt értékeljük:

    • Műszaki ellenőrzésben szerzett tapasztalatot

    Amit kínálunk számodra

    • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
    • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
    • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
    • Fiatalos, dinamikus, folyamatosan innovatív megoldásokat kereső csapatot
    • Versenyképes jövedelmet
    • Modern munkaeszközöket és céges autót

      Munkavégzés helye: SPAR Központ Bicske, közvetlenül az M1 autópálya lehajtójánál

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Projektmenedzsment
    • Mérnök
    • Építészmérnök
    • Építőmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Bicske

    Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.