Mathias Corvinus Collegium Alapítvány logo

Projektkoordinátor

  • Cég neve

    Mathias Corvinus Collegium Alapítvány

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XI. kerület

  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az Intézet főbb projektjeinek előkészítése, megvalósítása
  • Kutatási feladatok elvégzése a kutatási vezető koordinálásával
  • Az Intézet szakmai profiljának erősítése (háttéranyagok, elemzések, szakmai összefoglalók, publikációk)
  • Rendezvényszervezési és kommunikációs feladatok ellátása
  • Vendégoktatók akadémiai tevékenységének szakmai támogatása
  • Külföldi delegációs utak szakmai előkészítése, szervezési feladatok ellátása
  • Németországból érkező csoportok programtervezése
  • Kapcsolattartás külföldi partnerszervezetekkel, akadémiai, média és egyéb személyekkel, valamint az MCC belső szervezeti egységeivel és vidéki központjaival

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2 év tapasztalat
  • Felsőfokú, aktív német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervező készség, proaktivitás
  • Jó problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, kreatív gondolkodás

Előnyt jelent

  • Németországban vagy német szervezetnél szerzett munkatapasztalat
  • Nemzetközi környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • További idegen nyelvek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lendületes, innovatív csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Céginformáció

A Mathias Corvinus Collegium (MCC) 1996-ban alapított tehetséggondozó intézmény, amely az ország iránt elkötelezett, a helyi közösségekért tenni akaró, honfitársaikért és a környezetükért felelősséget érző fiatalokat támogatja abban, hogy kibontakoztathassák tehetségüket és azt saját maguk, hosszú távon pedig a magyarság javára kamatoztathassák.

Az MCC az általános iskolában, a középiskolában, a felsőoktatásban tanuló tehetséges diákoknak és a diplomával rendelkező fiatal felnőtteknek nyújt térítésmentes képzési lehetőséget. Bentlakásos kollégiumot működtet, valamint könyveket ad ki; konferenciákat, szakmai fórumokat szervez; kutatásokat, elemzéseket készít; nemzetközi mobilitási- és ösztöndíj programokat koordinál. Így az MCC nemzetközileg is jegyzett tudásközpont Magyarországon.

A 2020-ban alapított Magyar-Német Intézet célja, hogy a két ország viszonyát meghatározó kérdéseket tudományos értékű, mégis közérthető formában, minél több oldalról vizsgálja és tárja az érdeklődő publikum elé.

Elbírálás: a pályázatok beérkezését követően folyamatosan.

Kezdési időpont: kiválasztást követően azonnal

Amennyiben „projektkoordinátor” pozíciónk felkeltette érdeklődését, küldje meg fényképes önéletrajzát, rövid motivációs levelét bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.