ANIMATIVE Mérnöki Korlátolt Felelősségű Társaság (ANIMATIVE KFT)

Az Animative Kft. eddig olyan, főként Audio/Vizuális (AV) és színpadtechnikai projektek tervezésén, kivitelezésén dolgozott, a teljesség igénye nélkül, mint a

  • Budapest Music Center – hang, fény, stúdió- és színpadtechnikai rendszer tervezése és kivitelezése
  • Kaposvári színház – Általános gyengeáram és AV rendszerintegráció
  • Hatvani Sportcsarnok – teljeskörű generál tervezés
  • Katari Al Lusail sport komplexum – hanghatásrendszer és tartószerkezet tervezése, kivitelezése
  • Katari, Khalifa Nemzeti stadion – akusztikai rendszer felújítása, bővítése.

Cégünk, tevékenységével, lefedi ügyfeleink igényeinek valamennyi stádiumát, az ötleten át a tervezésen keresztül a kivitelezésig.

Ahhoz, hogy mindezt a lehető legmagasabb színvonalon lássuk el, és a lehető legjobban tarthassuk a lépést a növekvő projektek számával szükségünk van egy projektvezetésben, projektszervezésben jártas Projektigazgatóra.

Projektigazgató

Főbb feladatok, munkák:

    • Szoros kapcsolattartás az értékesítéssel
    • Műszaki előkészítés koordinációja
    • A projekt menedzserek munkájának irányítása és felügyelete,
    • Döntéselőkészítő dokumentációk összeállítása,
    • Beszerzések előkészítése
    • Alvállalkozói szerződések előkészítése,
    • Az alvállalkozók munkájának ellenőrzése és koordinációja,
    • Projektdokumentációk felügyelete, ellenőrzése
    • Projektmenedzsment rendszer fejlesztése, felügyelete
    • Projektben résztvevők munkájának segítése
    • Kommunikáció, külső és belső kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Több éves projektvezetői tapasztalat, elsősorban informatikai és/vagy gyengeáramú területen
    • Projektmenedzsment rendszerek ismerete
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • AV vagy színpadgépészeti projektben való jártasság

Amit kínálunk:

    Proaktív, kitartó, becsületes, rendszerezett tudású, nagy munkabírással rendelkező, eredményekben gondolkodó munkatársat keresünk.

    Cégünk szilárd meggyőződése, hogy képességeinket tanulással fejleszthetjük, ezért olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akikben megvan a hajlandóság a tanulásra, fejlődésre, és képesség a tanultak alkalmazására.

    Cégünk a fentieket a legérdekesebb hazai és nemzetközi projektekben való aktív részvétellel, kiemelkedő fejlődési és fizetési lehetőséggel díjazza.

    Ha vállalja ezt a szakmai kihívást, kérem, elektronikus úton küldje el részünkre fényképpel ellátott eredményközpontú szakmai önéletrajzát, a bérigény megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1043 Budapest, Dugonics utca 11.

Jelentkezem gombra kattintás után kérem, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát.