Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. logo

Projekt menedzser

  • Cég neve

    Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

     Tiszaújváros

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A Petrolszolg Kft. (MOL-Csoport karbantartással foglalkozó vállalata) várja jelentkezésedet tiszaújvárosi csapatába, mint

A munkakörről röviden: A megrendelt karbantartási szolgáltatások időben történő teljesítéséhez való hozzájárulás az ütemtervek naprakészen tartásával és kapacitásgazdálkodással.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • A projektek előkészítésének irányítása, a munkák végrehajtási eljárásainak meghatározása, valamint technikai támogatás nyújtása a projekt ütemtervek, elkészítéséhez, és a fenntartható megoldások biztosítása, hangsúlyt fektetve az ügyfélközpontúságra.
  • Komplex projektek önálló koordinálása, a projekttagok munkájának felügyelete a kijelölt leállási eseményen. Több leállás erőforrásigényének koordinálása eseményszinten.
  • A szakterületeden kijelölt munkamegrendelés műszaki terveinek elkészítése a Planning Tool-ban. A műszaki tervek teljességének és a komplex tervek minőségének biztosítása.(A szabványos sablonok, normák és a kapacitási tervek szerint.)
  • Árajánlatok értékelése, alvállalkozói versenyeztetésben való közreműködés, majd pedig ajánlatadás a Vevő felé is.
  • A projekt végrehajtásának irányítása az ütemtervnek megfelelően, a belső csapatok és a vállalkozók munkájának koordinálása, felügyelete, valamint jelentés készítés a végrehajtás során.
  • A munka ellenőrzése és átvétele az alvállalkozótól, valamint a munka átadása a megrendelőnek, az átadás-átvételi jegyzőkönyvek, az összeszerelési/építési naplók és a számlázási dokumentumok megerősítése.
  • Projektértékelő jelentés készítése a projektek előkészítéséről és végrehajtásáról.
  • A folyamatirányításból és a megvalósított projektekből levont tanulságok gyűjtése és rögzítése, fejlesztési javaslatok benyújtása.

A sikeres kiválasztáshoz szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamos, műszertechnikai, gépészeti, építészeti)
  • Legalább 3 év projekt menedzsment területen szerzett tapasztalat
  • MS Office, SAP felhasználói ismeretek (SM, MM, MRS, Planning Tool, Vendor portal)
  • Angol nyelvtudás
  • „B” típusú vezetői engedély

Amit mi tudunk nyújtani:

  • Hosszú távú, biztos munkahelyet,
  • Jó csapatot, folyamatos fejlődési lehetőséget
  • Tapasztalt kollegák támogató hozzáállása, segítőkészség
  • Karácsonyi jutalmat: egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
  • Cafetériát: számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben,
  • Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonya teljes időtartama alatt,
  • Egészségbiztosítást – magánegészségügyi ellátás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést,
  • Wellbeing juttatásokat: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben,
  • Munkába járási támogatást,
  • Céges okostelefont (iPhone),
  • Kedvezményes céges mobil flotta csomagot, ami kiterjeszthető családtagokra is,
  • Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is,
  • Szakmai kihívásokat és előre lépési lehetőséget vállalaton belül,
  • Inspiratív légkört.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök