Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Megbízónk egy elismert építőipari mérnök-tanácsadó cég. Folyamatos bővülés miatt keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba:

Projekt menedzser

Feladatkör:

  • Megrendelői, bérlői, tervezői, hatósági, kivitelezői egyeztetések önálló vezetése
  • Szükség esetén részvétel az előkészítési feladatokban
  • Közreműködés nagyléptékű projektek projektmenedzseri munkáiban
  • Pót és elmaradó munka tárgyalások vezetése tervezővel, kivitelezővel, egyéb partnerekkel
  • Átadás-átvételek lebonyolítása
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, ajánlatok összehasonlítása, értékelése
  • Partnerek munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Szükség esetén egyeztetés ajánlatkérővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Utókalkuláció elkészítése, adatszolgáltatás
  • Tervdokumentációk mennyiségi és műszaki felülvizsgálata
  • Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség
  • Több éves, releváns szakmai tapasztalat, közepes vagy nagyméretű irodaház beruházási projektekben
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Kiváló tárgyalókészség, stratégiai gondolkodás
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • Csapatjáték

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, jó hírű vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kiemelt jelentőségű beruházásokban való részvétel

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Szakmai önéletrajzokat várunk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: BDO Recruitment>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projekt menedzser
  • Rövid pozíció név: Projekt menedzser
  • Hirdető cég: BDO Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: Megrendelői, bérlői, tervezői, hatósági, kivitelezői egyeztetések önálló vezetése Szükség esetén részvétel az előkészítési feladatokban Közreműködés nagyléptékű projektek projektmenedzseri munkáiban Pót és elmaradó munka tárgyalások vezetése tervezővel, kivitelezővel, egyéb partnerekkel Átadás-átvételek lebonyolítása Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, ajánlatok összehasonlítása, értékelése Partnerek munkájának koordinálása, ellenőrzése Szükség esetén egyeztetés ajánlatkérővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal Utókalkuláció elkészítése, adatszolgáltatás Tervdokumentációk mennyiségi és műszaki felülvizsgálata Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése
  • Elvárások: Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség Több éves, releváns szakmai tapasztalat, közepes vagy nagyméretű irodaház beruházási projektekben Angol vagy német nyelvtudás Kiváló tárgyalókészség, stratégiai gondolkodás Pontos, gyors, önálló munkavégzés Csapatjáték
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-19