Projekt gazdasági (pénzügyi) és elemző munkatárs

  • Cég neve

    MaxiContech Kft.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kivitelezési projektek gazdasági támogatása
  • Projektek pénzügyi elszámolásának működtetésében való aktív részvétel
  • Pénzügyi visszatartások kezelése
  • Bankgaranciák kezelése
  • Projekt cashflow készítés
  • Belső nyilvántartások működtetése
  • Szerződések nyilvántartása
  • Terv/tény elemzések elvégzése havi tervfelülvizsgálatok alkalmával
  • Adatszolgáltatások, jelentések, kimutatások, management riportok előkészítésében való részvétel
  • Kapcsolattartás a projektvezetőkkel, munkájuk támogatása
  • Vállalkozási vezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, proaktív hozzáállás, rugalmasság
  • Precíz, pontos munkavégzés, logikus gondolkodás
  • Több projekt/feladat egyidejű kezelése
  • Priorizálási képesség
  • Magabiztos MS Office használat

Előnyt jelent

  • Projekt-gazdasági gyakorlat
  • Energetikai szektorban szerzett hasonló tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer (Maconomy vagy egyéb) kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatásként minden munkavállalónak egészségbiztosítási csomagot és SZÉP kártya juttatást nyújtunk,
  • munkakezdéshez minden eszközt biztosítunk számodra: mobiltelefon, laptop,
  • Tudásodat folyamatos képzésekkel bővítheted,
  • Komfortos munkakörnyezet,
  • Rendszeres csapatépítők,
  • Jó hangulatú, támogató és barátságos környezetben dolgozhatsz.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Munkavégzés helye jelenleg:
1222 Budapest, 2024. novemberétől Alsónémedi településen lesz

Jelentkezni csatolt fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével lehet.