Athor Management Kft.

Megbízónk az egészségügyben évtizedek óta aktív vállalat. Részére keresünk

PROJECT MANAGER (WEBSHOP)

pozícióba ambíciózus, kreatív, nagy munkabírású kollégát debreceni munkavégzéssel.

Feladatok:

Egy új, piaci bevezetés előtt álló webshop-project menedzselése, a bevezető marketing kampány megtervezése és a webshop elindítása.

  • fejlesztés alatt álló webshop-project menedzselése
  • a webshop beindításának koordinálása
  • termékkör fejlesztése
  • kapcsolattartás a webshop működtetéséhez szükséges partnerekkel
  • a webshop piaci bevezetésének tervezése, menedzselése

Követelmények:

  • főiskolai/egyetemi végzettség
  • marketinges ismeretek
  • 1-3 éves munkatapasztalat
  • e-commerce-ben szerzett jártasság
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • kreativitás, nyitottság, rugalmasság, önállóság, proaktivitás
  • minőség melletti magas fokú elkötelezettség
  • project menedzselési ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő és koordinációs képesség, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • project/marketing menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • SEO tapasztalat
  • felsőfokú angol nyelvvizsga

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő munkahelyi környezet
  • Fiatalos csapat
  • Jó munkahelyi körülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Online marketing
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével kérjük beküldeni.