Bilingual Kétnyelvű Oktatási Nonprofit Kft. logo

Program Manager

  • Cég neve

    Bilingual Kétnyelvű Oktatási Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • cégképviselet, hatékony együttműködés és kapcsolattartás az anyaintézmény (iskola) vezetőségével, magyar és angol anyanyelvű tanárokkal, szülőkkel, és a szervezet ügyviteli személyzetével
  • angol anyanyelvű tanárokkal történő kommunikáció, a minden napi munkájukkal kapcsolatos menedzseri feladatok ellátása, szervezési feladatok koordinálása az iskolai eseményekhez illeszkedve
  • szoros és hatékony együttműködés a Program Koordinátorral és Teacher Trainer-rel
  • a magyar és angol nyelvű tanárok kommunikációjának segítése értekezleteken és közös órára való készülés alkalmával (pl.: fordítással, jegyzeteléssel)
  • szoros együttműködés, teendők egyeztetése a szakmai vezetőtanárral (Teacher Trainer)
  • különféle oktatói és egyéb napi teendőkkel kapcsolatos nyilvántartások készítése, azok önálló fejlesztése, rendszeres frissítése
  • irodai dokumentációk kezelése, oktatással, iskola rendjével kapcsolatos rövidebb lélegzetű anyagok fordítása angolról magyarra, vagy magyarról angolra
  • alkalmanként készpénzkezelés
  • 10 – 18 éves gyermekek számára táborok szervezésében, kivitelezésében való részvétel, az angol anyanyelvű tanárok segítése táborokban

Elvárások

  • van felsőfokú végzettséged,
  • nagyfokú kollaborációs készséggel rendelkezel: cégképviselet, diplomatikus kommunikáció, érzékeny tájékozódó képesség a különböző kapcsolati rendszerek között, megfelelő egyensúlyban tartva a versenyérdekeltségeket és a jó munkakapcsolatot minden érintett féllel,
  • tényeket és véleményt nyíltan, egyértelműen és tisztelettudóan tudsz kifejezni,
  • munkádat hatékonyan és megbízhatóan végzed,
  • nagyfokú önállósággal, rugalmassággal, nyitottsággal és proaktív attitűddel fordulsz a napi feladatok felé,
  • kiváló írásbeli/szóbeli angol nyelvtudással rendelkezel (C1 szint),
  • felhasználói szinten kezeled a digitális irodatechnikai berendezéseket, számítógépes alapprogramokat (MS Word, Excel, levelezőrendszer, Google táblázatok),
  • előnyt jelent, ha van angol tanári végzettséged vagy iskolai adminisztrációban szerzett jártasságod,
  • további előnyt jelent, ha van csapatvezetői tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • Részese lehetsz innovatív nyelvtanulási módszerünknek, és a színfalak mögül Te is hozzátehetsz annak sikeres működéséhez.
  • Nemzetközi környezetben dolgozhatsz, sok fiatal munkatárssal együtt.
  • Az angol nyelvet napi szinten használhatod aktívan.
  • Folyamatos képességfejlesztő tréningeken és képzéseken vehetsz részt.
  • Széleskörű kompenzációs csomagot biztosítunk a számodra, melynek részét képezi a munkába járás támogatása, illetve a cafetéria.
  • Egy dinamikus, vidám és támogató csapat tagja lehetsz, ahol a Te ötleteidre is kíváncsiak vagyunk.

Céginformáció

A Bilingual Program egyedülálló angol-magyar kétnyelvű oktatást nyújt óvodás kortól az érettségiig. Programunkban angol anyanyelvű tanárok biztosítják a sokszínű, kommunikációközpontú nyelvtanulást. Diákjaink egész nap kétnyelvű tanórákon szélesítik tudásukat és fejlesztik képességeiket, melynek eredménye: életre szóló, magabiztos nyelvtudás.

Ha szereted a változatos, kihívásokkal tarkított adminisztratív feladatokat, és hatékonyan kommunikálsz magyar és angol nyelven egyaránt, szívesen aktiválod csapatvezetői ambícióidat, és veszel részt változatos programok szervezésében és lebonyolításában, illetve ha élvezed, hogy egész nap jössz-mész és proaktívan teszel-veszel, akkor csatlakakozz a Bilingual Program dinamikus, nemzetközi csapatához!

​​​​a kiválasztásról

  • A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérlek csatold fényképes, angol nyelvű önéletrajzodat
  • az önéletrajz mellé kérjük csatold motivációs leveledet – szintén angol nyelven, melyben kitérsz arra, hogy miért Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra;
  • pályázatodbanban kérjük, jelöld meg a fizetési igényedet;
  • a kiválasztási folyamat során magyarul és magyarul nem beszélő, angol anyanyelvű kollégával is történik beszélgetés;

az alkalmazásról

  • heti 40 óra munkaidő – részmunkaidő és otthoni munkavégzés (home office) kizárva
  • munkavégzés helye: partnerintézményeink egyike, Budapest, Pest megye;
  • A szerződés egy év határozott időre szól, hosszabbítási lehetőséggel;
  • A munkakezdés várható ideje: 2024. augusztus