Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Premium Banking ügyfélreferens

Mi lesz a feladatod?

Felveszed a kapcsolatot a meglévő és potenciális Prémium ügyfélekkel. Hosszútávú, bizalmi kapcsolatokat építessz ki és ápolsz a meglévő és új ügyfelekkel egyaránt. Személyes találkozók során, professzionális tanácsadással és pénzügyi tervezéssel (befektetési portfolió kialakítása, finanszírozás, nyugdíjtervezés, biztosítás) segíted ügyfeleidet.

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • mert mi számíthatunk egymásra, értékes közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról,
  • nyitott, közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad és tisztelettel bánunk egymással,
  • sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted,
  • belső szakmai tréningekkel és oktatással támogatjuk kollégáinkat, annak érdekében, hogy a legprofesszionálisabb szakmai tudással tudják támogatni ügyfeleiket.

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • felsőfokú szakirányú (közgazdasági/pénzügyi) végzettséggel rendelkezel,
  • releváns szakmai tapasztalattal (legalább 3 év) rendelkezel befektetési termékek értékesítésében,
  • hiteles szakmai tudásoddal támogatod az ügyfeleidet céljaik megvalósításában,
  • visszatérő ügyfeleid elégedettsége visszaigazolja munkád sikerességét,
  • munkádban vágysz a folyamatos megmérettetésre, és az ahhoz kapcsolódó elismerésre,
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Word, Excel),
  • angol nyelvtudásodat magabiztosan használod a mindennapokban.
  • határozott, megnyerő fellépés, jó kommunikációs készség,ügyfélorientált értékesítési szemlélet jelemző rád.

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Kossuth Lajos u. 85.

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Raiffeisen Bank Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Premium Banking ügyfélreferens
  • Rövid pozíció név: Ügyfélreferens
  • Hirdető cég: Raiffeisen Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Felveszed a kapcsolatot a meglévő és potenciális Prémium ügyfélekkel. Hosszútávú, bizalmi kapcsolatokat építessz ki és ápolsz a meglévő és új ügyfelekkel egyaránt. Személyes találkozók során, professzionális tanácsadással és pénzügyi tervezéssel (befektetési portfolió kialakítása, finanszírozás, nyugdíjtervezés, biztosítás) segíted ügyfeleidet.
  • Elvárások: felsőfokú szakirányú (közgazdasági/pénzügyi) végzettséggel rendelkezel, releváns szakmai tapasztalattal (legalább 3 év) rendelkezel befektetési termékek értékesítésében, hiteles szakmai tudásoddal támogatod az ügyfeleidet céljaik megvalósításában, visszatérő ügyfeleid elégedettsége visszaigazolja munkád sikerességét, munkádban vágysz a folyamatos megmérettetésre, és az ahhoz kapcsolódó elismerésre, felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Word, Excel), angol nyelvtudásodat magabiztosan használod a mindennapokban. határozott, megnyerő fellépés, jó kommunikációs készség,ügyfélorientált értékesítési szemlélet jelemző rád.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-16