PENTA UNIÓ ZRT.
A századfordulón épült, patinás Sas u. 25. Irodaház a Belváros szívében, az V. kerületben (banknegyedben), az Arany János - Sas u. sarkán helyezkedik el. A napi közel 1.000 fős forgalmú irodaházban főként felnőttképzési tevékenység és irodai tevékenység folyik. Az irodaház saját, főállású munkatársakkal működik.

Portás-takarító

Főbb feladatok, munkák:

  • A portaszolgálat az épület bejáratánál helyezkedik el. Feladata az ügyfélforgalom zavartalan lebonyolítása, kisebb karbantartási feladatok elvégzése, a porta környékének, lépcsőház és a járda tisztán tartása, szükség esetén takarító helyettesítése. A munka megközelítőleg harmadát teszi ki a takarítási tevékenység.
  • Feladatai közé tartozik a liftfelügyelet (liftből mentés elakadás esetében), a ház nyitása és zárása / ellenőrzése, kukatárolók mozgatása, tűzriasztó és épületriasztó rendszer kezelése. Továbbá létrahasználat, fizikális terhelhetőség (emelés). Továbbá a takarítás ellenőrzése.
  • Elvárás a munkaidőben megfelelő viselkedés (nem lehetséges magánügyben telefonálás, rádióhallgatás, keresztrejtvényfejtés/olvasás, stb.)
  • Munkaidő: kedd-péntekig 14:30-22:00, szombaton 7:00-19:00
  • Bér: Bruttó 376.000 Ft Nettó 250.000 Ft
  • Kezdés: azonnal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elkötelezettség, megbízhatóság, jó megfigyelőképesség, problémamegoldó képesség, büntetlen előélet. Kulturált megjelenés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat, vagyonőri vagy takarítói vizsga.

Amit kínálunk:

  • Megbecsült munka, jó csapat, biztos állás.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Sas utca 25.

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Egyéb juttatások:

étkezési jegy

  • A "Jelentkezem"gombra kattintás után csatolja önéletrajzát!