Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft. logo

PLM (Windchill) rendszeradminisztrátor

  • Cég neve

    Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Feladataid lesznek:

  • Meglévő, részben bevezetés alatt álló PTC Windchill szoftver adminisztrációja, javítása, frissítése
  • Részvétel a bevezetési projekt további szakaszaiban
  • Windchill/CAD (Creo, NX) integráció követése
  • Windchill vállalati szerver, adatbázis és webszerver karbantartása, felügyelete
  • Részvétel jövőbeni PLM integrációs feladatok megvalósításában
  • A PLM rendszerrel kapcsolatos IT biztonsági kihívások kezelése
  • A Windchill rendszer felmerülő műszaki problémáinak elhárítása
  • Windchill-SAP interfész felügyelete
  • Kapcsolattartás a Windchill és az SAP fejlesztői és implementációs csapatokkal
  • A rendszer teljesítményének felügyelete, teljesítményproblémák kiküszöbölése
  • Részvétel a Windchill rendszer üzemi bevezetésében és felügyeletében
  • A kiépített rendszer dokumentációjának kezelése, felhasználói segédletek készítése
AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED
  • Szakmai tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális gyártóvállalatnál
  • Versenyképes kompenzáció, cafeteria juttatással (éves bruttó 600.000 Ft-os keretösszeg)
  • Negyedéves ösztönző juttatás
  • Heti 2 nap home office, a próbaidő letelte után
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Egészségbiztosítás
  • Az áthelyezett szombati munkanapokra extra szabadnap
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • Stabil, hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat
AZ ALÁBBIAKAT KÉRJÜK TŐLED
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • 5 év gyakorlat PLM (elsősorban Windchill) rendszeradminisztráció területén
  • Tapasztalat PLM rendszer üzemeltetésében, konfigurálásában
  • A PLM rendszerek (lehetőség szerint Windchill) adminisztrációs eszközeinek ismerete
  • PLM, SQL, web szerver infrastruktúra üzemeltetési tapasztalata
  • MS SQL adatbázis kezelési és szerver menedzsment ismeretek
  • Legalább középszintű szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Éves teljesítményalapú bónusz
  • Éves bruttó 600.000 Ft-os Cafeteria keretösszeg
  • Laptop
  • Mobiltelefon

Amit kérünk:

  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Fejlett problémamegoldó- és együttműködő készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • PTC Creo és/vagy Siemens NX mérnöki rendszerek ismerete
  • Más PLM platformokon szerzett tapasztalat
  • SAP MM, PS, PP modulok felhasználói szintű ismerete
A MUNKAVÉGZÉS HELYE
  • Budapest
Hiszünk a sokféleségben, olyan befogadó környezetet teremtünk, ahol generációtól függetlenül minden munkatársunknak lehetőséget kínálunk a szakmai kiteljesedésre. Ismerd meg működésünket, színes csapatunkat és csatlakozz hozzánk!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás