Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Büszkék vagyunk rá, hogy cégünk (www.gepesdaru.hu) az elmúlt időszakban több nemzetközi projektet zárt sikerrel. Képesek vagyunk az európai piacra, főleg a német és francia területre saját tervezésű gépeket, gyártósorokat exportálni. Több termékünk működik már pl. Airbus európai gyártóüzemeiben, a német és francia vasútnál. Berendezéseink automatizálásához keresünk PLC programozó munkatársat. Emelő- anyagmozgató gépek területén megszerzett gyakorlat előny, de agilis, gyorsan tanulni képes és elhívatott pályakezdők jelentkezését is szívesen vesszük.

Légy részese sikereinknek!

PLC programozó

Amit szeretnénk:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • erősáramú berendezések villanyszerelési alapismerete
  • villamos tervezési alapismeret
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • francia nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
  • jó munkahelyi légkör
  • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzokat, a fizetésigény megjelölésével várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: PLC programozó
  • Rövid pozíció név: PLC programozó
  • Hirdető cég: GD Gép és Daru Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Elvárások: angol vagy német nyelvtudás erősáramú berendezések villanyszerelési alapismerete villamos tervezési alapismeret önálló munkavégzés B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-07-22
Állás, munka még: GD Gép és Daru Kft. >