PLC programozó / Automatizálási technikus

  • Cég neve

    Continental Dohányipari Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3980 Sátoraljaújhely, Dohány utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Technológiai berendezések, műszerek szakmai felügyelete,
  • rendkívüli meghibásodások elhárítása, okainak feltárása,
  • ütemezett javítások, felújítások kivitelezése,
  • termelő berendezések vezérlő programjainak tervezése, program írása,
  • meglévő gépeken módosítások végrehajtása, azok dokumentálása,
  • üzemvitelhez kapcsolódó anyagok, eszközök felmérése, beszerzési igény jelzése.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (elektrotechnikus, műszerész, automatizálási technikus),
  • érettségi bizonyítvány,
  • elektromos rajzolvasási ismeret,
  • teljesítményorientáltság,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • önállóság, határozottság,
  • precíz és pontos munkavégzés,
  • jó kapcsolattartó és kommunikációs készség,
  • PLC (Siemens S7) programozási, hibakeresési jártasság,
  • pneumatikus rendszerek ismerete.

Előnyt jelent

  • Villamos biztonságtechnikai felülvizsgálói képesítés (érintésvédelem, erősáramú berendezések szabványossági felülvizsgálója),
  • hajtásrendszerek ismerete,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség,
  • béren kívüli juttatások.

Céginformáció

Magyar családi tulajdonban álló magáncég, amely több Európában működő dohányipari vállalatot egyesít.

Fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.