Planning koordinátor

Feladatok

  • Általános és végleges reklámblokkstruktúra teljeskörű managementje
  • Reklámblokkstruktúrával kapcsolatos egyéb módosítások
  • Rendhagyó reklámok figyelemmel kísérése, ellenőrzése
  • Reklámblokkok tartalmának rendezése a kampány koordinátorok kérései és az adott csatornán hatályos Médiatörvény szabályozásai alapján
  • Információ szolgáltatása a reklámblokkokat érintő változásokról az Inventory vezetőnek
  • Policy alapján a megfelelő információáramlás és dokumentáció biztosítása
  • Az egyes csatornák érintett területeivel (program- és adásmenet szerkesztés) való együttműködés

Elvárások

  • Középfokú végzettség, előny: Felsőfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek, Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, gyakorlatias gondolkodás
  • Monotonitás tűrő képesség

    Kifejezetten olyanokat keresünk, akik például nemrég fejezték be az egyetemet / főiskolát és akiket érdekel a kereskedelmi televíziózás. Az angol nyelv ismerete előny.

Amit ajánlunk

    Fejlődési lehetőség, barátságos és modern munkakörnyezet, vidám, fiatalos csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1222 Nagytétényi út 29.

Jelentkezésed elküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adataidat- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatod az RTL Magyarország karrier oldalán.

A fényképes pályázatokat a pozíció és a bruttó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.