Pörgős, fiatalos, mindig fejlődni vágyó csapat vár. A változatos fejlesztési feladatok nem hagynak majd unatkozni, amihez rugalmas munkafeltételeket és környezetet biztosítunk. Minden lehetőséget megadunk arra, hogy fejleszd magad, Big Data technológiákat sajátíts el (Spark, Hadoop, Impala, Cloudera) és tedd mindezt egy olyan cégnél, ahol tudásodnak megfelelő versenyképes fizetést nyújtunk.

Örülünk egymás sikerének és segítjük egymást a munkában. Itt igazi családias csapatra találsz!

PL\SQL Fejlesztő

PL\SQL FEJLESZTŐKÉNT,

    • új projektek adatbázis tervezésével, létrehozásával, modellezésével foglalkozol
    • feladatod lesz az adattárház adatbázisok karbantartása, programozása, optimalizálása SQL, T-SQL nyelven (Oracle vagy MS SQL környezetben)

    • konzultációs tevékenységet végzel

A MUNKAKÖRBEN HASZNÁLANDÓ TECHNOLÓGIÁK, KÉPESSÉGEK

    • felsőfokú végzettség

    • SQL és PL\SQL, vagy T-SQL nyelv széleskörű ismerete

    • BI és riporting eszköz(ök) ismerete

    • programozásban szerzett tapasztalat

    • önállóság

    • proaktivitás

    • jó kommunikációs készség szóban és írásban

ELŐNYT JELENT

    • RDB tervezési és üzemeltetési tapasztalat

    • tapasztalat adatbázis tervező, modellező alkalmazások használatában

    • SSIS / SSRS / SSDT / Report Builder és/vagy ODI ismeret

    • jártasság adatbázis optimalizációban

    • MySQL tapasztalat

AMI RÁD VÁR

    • inspiráló munkakörnyezet

    • folyamatos szakmai fejlődés/tanulás professzionális kollégáktól

    • lehetőség Big Data technológiák elsajátítására (Spark, Hadoop, Impala, Cloudera)

    • angol nyelvtanfolyam

    • rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

A ,,Jelentkezem" gombra történő kattintás után kérjük, csatolja magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát. Köszönjük!