ANADIAG Hungary Kft.
  • Az Anadiag Hungary Kft egy francia tulajdonú multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, amely a legnagyobb növényvédő szer gyártó cégeknek végez fejlesztési és regisztrációs kísérleteket. A munkavégzés helye: Komárom

  • Permetező mester

    Főbb feladatok, munkák:

      Növényvédő szerek hatékonyságának vizsgálatával foglalkozik cégünk. Saját kísérleti telepünkön, szabadföldi kísérletek beállítása és permetezése a fő feladat, ezen kívül a területeinken található növénykultúrák gondozása is része a munkakörnek.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Növényvédő szerek hatékonyságának vizsgálatával foglalkozik cégünk. Saját kísérleti telepünkön, szabadföldi kísérletek beállítása és permetezése a fő feladat, ezen kívül a területeinken található növénykultúrák gondozása is része a munkakörnek. A munkakör betöltéséhez szükséges növényvédelmi, vagy növényorvosi képzettség, illetve megfelelő növényvédő szer ismeret és ’B’ kat. jogosítvány. A munkaterhelés eloszlása egyenlőtlen: tenyészidőszakban nagy és jelentős részben fizikai, vegetációs időn kívül alacsony. Gépi munkavégzésben szerzett tapasztalat nem kötelező, de előny. Frissen végzettek jelentkezését is várjuk.

    Amit kínálunk:

      Versenyképes fizetés, céges autó (munkába járásra is használható), telefon és laptop.

    Állás, munka területe(i):

    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Agrármérnök
    • Növényorvos
    • Szakmunka
    • Kertész
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2921 Komárom, Petőfi Sándor utca 67.

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Magyar nyelvű önéletrajz