People Development Manager

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Nemesvámos

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Nemzetközi élelmiszeripari vállalat bővülő HR csapatába keresünk

kollégát

Feladatok:

  • Munkavállalók éves képzési tervének készítése, képzési programok szervezése, koordinálása és a megvalósulásuk nyomon követése
  • Oktatási nyilvántartási rendszer kialakítása, oktatási anyagok fejlesztésének menedzselése
  • Oktatások tartása, azok hatékonyságának mérése tesztekkel
  • A nemzetközi fejlesztési és karrierprogram-, utódlás tervezési-, teljesítményértékelési programok végrehajtása
  • Együttműködés az anyavállalat képzési és fejlesztési szakembereivel
  • Képzési szerződések előkészítése, jogszabályi megfelelés biztosítása
  • Az új munkatársak beilletési programjának irányítása, abban trénerként történő részvétel
  • Szervezeti képzettségi mátrixok kidolgozásban az osztályok supportálása
  • Részvétel a felvételi, betanítási, belső fejlesztési folyamatok kidolgozásában / továbbfejlesztésében, működtetésében
  • Karrierprogram kialakítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség HR/ Képzés és fejlesztés/szervezetfejlesztés vagy kapcsolódó területen
  • Multinacionális gyártóvállalatnál képzési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Vonatkozó jogszabályok ismerte
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Képesség a hatékony képzési és fejlesztési programok megtervezésére és végrehajtására
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Erős prezentációs készség
  • Különböző multimédiás képzési platformok és módszerek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Szervezetfejlesztői/tréneri tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Cafeteria szép kártyára
  • 13. havi fizetés
  • Bérlet 100%-os támogatása
  • Havi dolgozói ajándékcsomagok
  • Biztos nemzetközi élelmiszeripari háttér
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Rendszeres céges rendezvények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Nemesvámos

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés