Pénzügyi vezető

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    XIV. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Szívesen dolgoznál Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál? Szeretnél egy fiatalos, dinamikus szakmai csapat tagja lenni? Szeretnél egy jól megközelíthető helyen, kellemes munkakörnyezetben dolgozni? Nem veszel el a számok világában és karrieredet továbbra is számviteli területen folytatnád? Ha a kérdésekre igennel válaszoltál és a lenti elvárások jelentős része igaz rád, akkor szeretettel várjuk jelentkezésedet a Prohumánhoz! Keressük belső szakmai csapatunkba Finance Manager – Pénzügyi vezető kollégánkat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Pénzügyi terület kollegáinak koordinálása és fejlesztése (6-8 fő)
  • Bejövő számlakezelési work-flow felügyelete, bejövő számlák pénzügyi ellenőrzése
  • Bank, pénztár folyamatok felügyelet
  • Banki ügyintézés koordinálása
  • Adminisztratív pénzügyi folyamatok koordinálása, ellenőrzése (szerződéskezelés, postázás, iktatás előkészítés stb.)
  • Napi, havi cash-flow figyelés
  • Cash forecast készítése, felügyelete
  • Hitelszerződésekkel kapcsolatos folyamatok kezelése
  • Riportálás a gazdasági igazgató felé
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek
  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett egyetemi végzettség vagy középfokú szakképzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Adózási ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Számviteli ismeretek
  • Proaktív személyiség
  • Amit kínálunk:

  • Komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, teljesítmény alapú éves bónusz, képzési lehetőségek)
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Pozitív, nyitott vállalati légkör
  • Jelentkezés az állásra:

    Várunk Téged, küldd el önéletrajzodat a jelentkezés gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot!