CARDINAL Számítástechnikai Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Pénzügyi vezető

  • Cég neve

    CARDINAL Számítástechnikai Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Pusztaszeri út

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A vezérigazgatóval és a felső vezetéssel együttműködve létrehozza és felügyeli a pénzügyi tervezési folyamatot, beleértve a költségvetést, az előrejelzéseket és az eltéréselemzést az üzleti döntések meghozatalához.
  • Pénzügyi műveletek kezelése, beleértve a könyvelést, az adózást és a bérszámfejtést, biztosítva a megfelelőséget és a hatékonyságot.
  • Pénzügyi irányítás és ellenőrzések végrehajtása a fizetési folyamatokban a felső vezetés, az osztályvezetők és a projektmenedzsment csapat bevonásával.
  • Automatizálási rendszerek bevezetése és karbantartása a kulcsfontosságú pénzügyi folyamatok ésszerűsítése érdekében.
  • Együttműködés a projektmenedzsment csapattal a pénzügyi modellek kidolgozásában és nyomon követésében, beleértve a ROI-értékeléseket is, a stratégiai kezdeményezések, befektetési döntések és üzletfejlesztési lehetőségek támogatásához.
  • A vállalat likviditási pozíciójának figyelése és optimalizálása, a bevételi szezonalitás kezelésével együtt.
  • Együttműködés az osztályvezetőkkel a költségek optimalizálása, a bevételi források javítása és a pénzügyi célok elérése érdekében.
  • Kapcsolatok kezelése befektetőkkel, bankokkal, külső/belső auditorokkal és más üzleti partnerekkel, biztosítva az időszerű és pontos jelentéstételt és megfelelést.
  • Havi, negyedéves és éves pénzügyi jelentések készítése és bemutatása a felső vezetésnek és a részvényeseknek.
  • Gondoskodás a helyi törvényi, adózási és pénzügyi előírások betartásáról.
  • A központ pénzügyi csapatának támogatása a konszolidált pénzügyi kimutatások elkészítésében.

Elvárások

  • Pénzügyi menedzsment automatizálási szakmai tanfolyamok elvégzése.
  • Tagság számviteli szakmai testületben (ACCA, CPA, MKK, MKVK) vagy számviteli mesterképzés.
  • MTA/IFRS és a magyar társasági adórendszerben való jártasság.
  • Képes boldogulni multikulturális környezetben.
  • Odafigyelés a részletekre, de közben képes a magabb összefüggések és különböző nézőpontok kezelésére.
  • Vállalati és csoportos pénzügyi és vezetői beszámolás ismerete.
  • Rendszergondolkodás és erősen analitikus gondolkodásmód.
  • Helyi számviteli szoftverekben és ERP megoldásokban való jártasság.
  • Folyékony angoltudás.
  • A szabványos kommunikációs megoldások, például az MS Office, a G-suite eszközök és az olyan együttműködési eszközök, mint az Asana, a Teams, a Slack, a Miro és a Notion szakszerű használata.
  • 4-5 év pénzügyi vezetői tapasztalat, legalább 2 év szoftveriparban szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent

  • A kulcsfontosságú pénzügyi folyamatok automatizálásában szerzett gyakorlati tapasztalat komoly előnyt jelent.
  • Pénzügyi folyamatok, rendszerek és belső kontrollok kiépítésében és menedzselésében szerzett tapasztalat.
  • A kintlévőségek és tartozások kezelésének erős ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés bónusz lehetőséggel.
  • Juttatások, beleértve a cafeteriát, a munkába járási támogatást és a mobiltelefont.
  • Hibrid munkavégzési lehetőség budapesti irodával.

A "Jelentkezem " gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.