Pénzügyi ügyintéző

  • Cég neve

    V-Híd Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Hermina út

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő számlák iktatása, likvidálása
  • Kimenő számlák kiállítása
  • Folyószámla egyeztetés, kompenzálások készítése
  • Banki utalások rögzítése, banki információk, kivonatok lekérdezése
  • Projekt elszámolás pénzügyi nyilvántartásának vezetése
  • Közreműködés a heti, havi pénzügyi riportok elkészítésében
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, partnerekkel

Elvárások

Leendő munkatársunk:

  • Minimum középfokú szakirányú pénzügyi végzettséggel rendelkezik
  • Naprakész a vonatkozó jogszabályok ismeretében
  • Irodai számítástechnikai alkalmazásokat haladó szinten ismeri
  • Logikus gondolkodásmód jellemzi
  • Precíz, monotonitás tűrő
  • Kiváló problémamegoldó
  • Megbízható, lojális
  • Együttműködő, „igazi csapatjátékos”
  • Önálló munkavégzésre képes

Előnyt jelent

építőipari cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • piacképes bérezés megegyezés szerint
  • határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • BKK bérlet térítése
  • modern irodai környezet
  • stabil vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A V-Híd Csoport a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalatcsoportja, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Stabil, tőkeerős cégcsoportunk a vasútépítési piac legmeghatározóbb szereplője.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket.