Pénzügyi ügyintéző

  • Cég neve

    Olajág Otthonok

  • Munkavégzés helye

    1154 Budapest, Bánkút utca 67.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • szállító számlák nyilvántartása, egyeztetése
  • számlák folyamatos rendezése, könyvelésre történő előkészítése
  • számlák formai és tartalmi helyességének ellenőrzése
  • ügyviteli rendszerek napra kész nyilvántartása, kezelése
  • kintlevőségek és kötelezettségek kezelése
  • hagyatéki ügyek intézése
  • munkaügyi nyilvántartások kezelése
  • kapcsolattartás szállítókkal, hozzátartozókkal, egyéb szervezetekkel: telefonos, email-es formában, késedelmes fizetés esetén tájékoztatás, egyéb egyeztetések
  • ad-hoc riportok, kimutatások készítése

Elvárások

  • Szakmai végzettség: középfokú pénzügyi, hasonló területen szerzett tapasztalat, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Microsoft Office magabiztos ismerete
  • sERPa, vagy egyéb vállalatirányítási rendszerek, idősotthoni tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, energikusság, intelligencia és sokoldalúság

Előnyt jelent

Államilag finanszírozott intézménynél, különösen egészségügyi, vagy idősotthoni szolgáltatásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Stabil vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos tapasztalatszerzési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

A jelentkezem gombra kattintva kérem csatolja önéletrajzát a fizetési igényének megjelölésével.