Pénzügyi ügyintéző

  • Cég neve

    MAGYARMET Kft.

  • Munkavégzés helye

    2060 Bicske, Kanizsai utca 12.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A társaság pénzügyi helyzetét áttekintő nyilvántartások kialakítása, vezetése, a pénzügyi helyzet értékelési anyagok összeállítása.
  • A vevők folyószámláinak, pénzügyi vonatkozású kérdéseinek tisztázása, levelezések a kintlévőségek behajtása érdekében. A határidőn túli fizetések figyelemmel kísérése, intézkedés a behajtásra, kamatterhelő levelek kiküldése.
  • A szállítók folyószámláinak, pénzügyi vonatkozású kérdéseinek tisztázása, levelezések. Szállítói késedelmi kamat követelések nyilvántartása, kiegyenlítése.
  • A hitel, kölcsön és egyéb pénzügyi tranzakciókkal kapcsolatos kötelezettségek teljesítésének figyelemmel kísérése, ügyintézés.
  • Vámmal, illetékkel és helyi adókkal kapcsolatos pénzügyi feladatok elvégzése.
  • A társaság vagyon- és egyéb biztosítási ügyeinek intézése.
  • Kapcsolattartás bankokkal, pénzintézetekkel, a szolgáltatások figyelemmel kísérése.
  • A Társaság banki pénzforgalmának lebonyolítása, a belföldi, az export és importtevékenységhez kapcsolódó pénzügyi feladatok ellátása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • 3 év megfelelő szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS-Office, számviteli és pénzügyi szoftverprogramok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Kommunikáció képes Angol/Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 100 % magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahely
  • Cafeteria támogatás
  • Bejárási/albérleti támogatás
  • Igényes munkakörnyezet
  • Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világát ismerhetik meg.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

A jelentkezem gombra kattintva küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.