Pénzügyi ügyintéző

  • Cég neve

    HECHT HUNGARY KFT.

  • Munkavégzés helye

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 323.

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállító számlák ellenőrzése, befogadása, rögzítése, iktatás, scannelés,
  • gazdasági események rögzítése integrált ügyviteli rendszerbe,
  • szükséges háttérdokumentáció összegyűjtése,
  • házipénztárak kezelése (készpénz kezelés, bizonylatolás),
  • könyvelési anyag előkészítése,
  • éves, havi és negyedéves zárással kapcsolatos feladatok,
  • a vállalkozás számviteli-, ügyviteli-, és információs rendszerének működtetése, részvétel az éves beszámoló elkészítésében,
  • pénzügyi/gazdasági ügyek intézése,
  • irattárazás, archiválás,
  • dokumentumok lefűzése, kezelése,
  • postai anyagok kezelése (érkeztetés, szortírozás),
  • telefonok fogadása, ügyfél kapcsolattartás pénzügyekben,
  • bármely egyéb felmerülő pénzügyi feladat ellátása,
  • helyettesítés.

Elvárások

  • Vectory integrált ügyviteli rendszer ismerete,
  • középfokú szakirányú végzettség (pénzügy, számvitel),
  • releváns szakmai tapasztalat,
  • rendszerszemlélet, numerikus gondolkodás,
  • felelősségvállalás, megbízhatóság, szabálykövetés,
  • feladatok megfelelő ellátásához szükséges talpraesettség, megbízhatóság, precizitás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • napi 8 órás általános munkarend szerinti munkavégzés,
  • víz, kávé, tea
  • megbízható, stabil hátterű munkahely,
  • dolgozói vásárlási kedvezmény,
  • Cafeteria 20 000 Ft / hó Szép kártyán a próbaidő letelte után.

Céginformáció

A HECHT Hungary Kft. a HECHT termékek hivatalos magyarországi gyártói képviselete.
A HECHT márkanév Csehországban több mint 30 éves múltra tekint vissza, amely idő alatt mára egy kiváló ár-érték arányú, meghatározó márkává nőtte ki magát.