Pénzügyi ügyintéző

  • Cég neve

    Fat Mama Kft.

  • Munkavégzés helye

    1075 Budapest, Kazinczy utca 24.

  • Fizetés

    Nettó 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapest belvárosában a 7. kerületben található irodánkba keresünk, vendéglátóipari egységeket üzemeltető cégként állandó 8 órás munkavégzésre pénzügyi ügyintézőt. Családias modern környezetbe, innovatív szemlélettel és folyamatason fejlődő egységek supportálásához.

Főbb feladatok, munkák

  • Házipénztár kezelés, ideértve az üzemeltetési egységektől beérkező összegeket is
  • Pénztárgépszalagok és vevőszámlák egyeztetése a lejelentett forgalommal
  • Főtevékenységhez kapcsolódó eseti és elszámolás jellegű számlázási feladatok
  • Szállító számlák azonosítása, utalás előkészítés és rögzítés
  • Rendszeres és eseti riportok készítése, meglévő riportok áthelyezése az új rendszerekbe, pénzügyi nyilvántartások ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a könyvelőcéggel, pénzügyi dokumentumok továbbítása papírmentes csatornákon keresztül

Elvárások

  • Pénzügyi-számviteli végzettség, számlázási gyakorlat
  • Microsoft irodai szoftverek, elsősorban Excel használata (Pivot, Fkeres)
  • Folyamatszemlélet, precizitás

Előnyt jelent

  • Loquu, Számlázz.h, Quick, Smartbooks ismerete
  • Könyvelői gyakorlat
  • Turizmus-vendéglátás területén szerzett tapasztalat
  • Google munkakörnyezet ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felsőfokú szakmai képzettség, vállalati pénzügy-számvitel szakon szerzett diploma

Amit kínálunk

  • Családias modern környezet
  • Felhőalapú szoftverek
  • Tapasztalattal arányos, versenyképes fizetés
  • Nap egyszeri fő étkezés és kávé biztosítása
  • Ingyenes konditerem használat

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges.