Pénzügyi ügyintéző

  • Cég neve

    A1 Solar Kft.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest, Méz utca 11.

  • Fizetés

    Nettó 320e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Számlák pontos és precíz feldolgozása, iktatása, scennelése és lefűzése
  • Dokumentumok feltöltése és kezelése
  • Együttműködés más osztályokkal
  • Kapcsolattartás a külsős könyvelővel
  • Részvétel a havi és éves záráson
  • Pénzügyi elszámolások feldolgozása, ellenőrzése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú pénzügyi végzettség
  • Online számlázó, ERP, programok ismerete és használata
  • Erős Excel tudás
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmas alkalmazkodóképesség különböző pénzügyi folyamatokhoz és szoftver rendszerekhez
  • Képesség hatékony munkavégzésre a határidők betartása érdekében

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, 100% magyar tulajdonú vállalat
  • Részbeni home office lehetősége
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Folyamatos továbbképzés lehetőségét biztosítjuk

Céginformáció

Egy olyan rendszert alakítottunk ki, ahol ügyfeleink egyetlen helyről kapják meg az összes szolgáltatást, ami egy napelemes rendszer kialakításához szükséges. Több, mint 3.000 sikeres telepítéssel és több száz energetikai pályázattal a hátunk mögött ismét bővítjük csapatunkat.

Budapest XXII. kerületi központú cégünk pénzügyes kollégát keres kivitlezési feladatok ellátására.