Pénzügyi-számviteli ügyintéző

  • Cég neve

    OTTO FUCHS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 12.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új szállítói partnerekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Szállítói számlák kiküldése jóváhagyásra, jóváhagyás folyamatának felügyelete, jóváhagyott számlák könyvelése
  • Szállítókkal kapcsolattartás, egyeztetés
  • Számlák banki átutaláshoz való előkészítése
  • Szerződések nyilvántartásának vezetése
  • Vevő számlák kiállítása, kezelése
  • Könyvvizsgálatokban, adóellenőrzésekben közreműködés
  • ÁFA bevallás előkészítése, benyújtása
  • Külső és belső statisztikai jelentések készítése
  • Havi elemzések, riportok készítése
  • Közreműködés az állami támogatások adminisztrációjában
  • Részvétel a havi zárási feladatokban

Elvárások

  • Középfokú és mérlegképes könyvelői képesítés, vagy felsőfokú szakirányú végzettség (Pénzügy / Számvitel)
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • integrált rendszer átfogó ismerete / SAP előny
  • Excel magas szintű ismerete
  • Kitűnő együttműködési és problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet
  • Kezdeményező készség, agilitás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 29 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg.