KÖZÉP-PESTI TANKERÜLETI KÖZPONT logo

Pénzügyi, számviteli ügyintéző - kötelezettségvállaló

  • Cég neve

    KÖZÉP-PESTI TANKERÜLETI KÖZPONT

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest, Mogyoródi út 21.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Közép-Pesti Tankerületi Központ intézményi számláinak rögzítése a kötelezettségvállalások közé az SAP integrált programmal. Bejövő számlák és hozzá kapcsolódó bizonylatok (szerződések, teljesítésigazolások, árajánlatok) alaki, formai, tartalmi ellenőrzése, jogszabályoknak való megfeleltetése.

Feladata különösen:

  1. Kötelezettségvállalások analitikus nyilvántartása, rögzítése és módosítása bizonylat alapján az integrált számviteli rendszerben
  2. eszközfoglalások rögzítése/módosítása az integrált számviteli rendszerben
  3. előzetes és végleges kötelezettségvállalás jelentése és egyeztetése a MÁK rendszerben
  4. ellenőrzi az elemi költségvetési beszámoló, időközi költségvetési jelentés kötelezettségvállalás adatait az Áht és Ávr szerint és határidőben
  5. Szállítói számlák kontírozása, rögzítése
  6. szállítói számlák jogszabályban, vagy belső szabályzatban előírt mellékletek, aláírások meglétének utólagos ellenőrzése az utalványozást megelőzően
  7. utalványlap készítése „a fizetési számlákról a számlavezető által leemelt díj, juttatás, a külföldi pénzértékben vállalt kötelezettség árfolyamvesztesége, továbbá azon kifizetések esetében, amelyek összegét vagy az összeg megállapításának módját, továbbá a felek valamennyi jogát és kötelezettségét jogszabály, vagy jogerős, illetve fellebbezésre tekintet nélkül végrehajtható bírósági, hatósági döntés teljes körűen meghatározza,

Elvárások

  • Középiskolai pénzügyi-számviteli szakképzettség
  • Minimum 2-3 éves államháztartási pénzügyi-számviteli ügyintézői tapasztalat
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

Előnyt jelent

  • SAP program ismerete

Amit kínálunk

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Céginformáció

Közép-Pesti Tankerületi Központ a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény 83. § alapján pályázatot hirdet Pénzügyi, számviteli ügyintéző, kötelezettségvállaló munkakör betöltésére.

A kormánytisztviselői jogviszony időtartama:

határozatlan idejű kormánytisztviselői jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest, 1149 Budapest, Mogyoródi út 21.

Elektronikus úton Cseh Krisztina főosztályvezető részére a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. május 30.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024. május 31.