BESZERZŐ ÉS ÉRTÉKESÍTŐ MEZŐGAZDASÁGI SZÖVETKEZET logo

Pénzügyi - számviteli ügyintéző

  • Cég neve

    BESZERZŐ ÉS ÉRTÉKESÍTŐ MEZŐGAZDASÁGI SZÖVETKEZET

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Károlyi Mihály utca 1.

  • Fizetés

    Bruttó 590e - 590e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező számlák könyvelése, számlázás
  • Banki tranzakciók könyvelése, utalások előkészítése
  • Kimutatások elkészítése, nyilvántartások kezelése
  • Megrendelések kezelése, kapcsolattartás a szállító/vevő partnerekkel
  • Postabontás, postázás
  • Telefonkezelés
  • Irattár kezelése, rendszerezése
  • Főkönyvelő munkájának segítése, részvétel a havi és éves zárásokban
  • Egyéb adminisztratív és a cég működésével kapcsolatos feladatok elvégzése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • MS Office/ Outlook programok ismerete és használatukban való jártasság
  • Megbízhatóság, kezdeményező készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Könyvelőirodán szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat
  • LIBRA szoftver ismerete
  • 2-3 éves pénzügyi területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

Azonnali munkábaállás, családias légkör, hétvégén nincs munkavégzés, teljes munkaidős foglalkoztatás, Cafeteria.

Céginformáció

Szövetkezetünk 1997-ben alakult termelői összefogás, mely a tagjai számára szerzi be a működéshez szükséges input anyagokat.

Kérjük, hogy a jelentkezéshez csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.