Magyar István e.v./ Woodak Sawmill Kft. logo

Pénzügyi számviteli munkatárs

  • Cég neve

    Magyar István e.v./ Woodak Sawmill Kft.

  • Munkavégzés helye

    4262 Nyíracsád

  • Fizetés

    Nettó 400e - 1,0M Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kimenő és bejövő számlák kezelése
  • Kapcsolattartás a könyvelői irodával, munkaügyi feladatok ellátása
  • Banki utalások előkészítése
  • Kintlévőségek nyomonkövetése
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Adatszolgáltatás a NAV és egyéb hatóságok felé
  • Rálátás az anyag- és készletmozgásokra

Elvárások

  • Hatályos pénzügyi és számviteli ismeretek gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office ismerete), Excel magabiztos használata
  • Pontos, precíz és lendületes munkavégzés
  • Megoldás-orientált hozzáállás, csapatjátékos attitűd
  • Önállóság és rendszerben való gondolkodás képessége, elemző szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Pénzügyi/ gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági/ pénzügyi végzettség

Amit kínálunk

Napjaink nehézségei ellenére is töretlenül fejlődünk, melynek következtében szeretnénk új munkatársat találni csapatunkba. Egy nagyon lojális, igazi csapat tagjaként olyan lehetőséget kínálunk, ahol megbecsülést kapsz és ahol kibontakozhatsz, kiteljesedhetsz. Változatos feladatokkal fogalkozhatsz és megismerheted a cég működésének mindennapjait, s támogathatod tudásoddal, segítőkészségeddel ezt a prosperáló vállalatot. Beleláthatsz egy bővülő cég belső életébe és megismerheted folyamatait, tevékenységeit, ügyfeleit.

Céginformáció

Olyan pénzügyi munkatársat keresünk, aki valóban dolgozni akar és szenvedéllyel végzi munkáját, szívesen támogat egy igazán értékteremtő vállalkozást.

Jelenleg is egy dinamikusan fejlődő cég vagyunk, több mint 20 éve foglalkozunk erdőgazdálkodással, fafeldolgozással és kereskedelemmel. Fő célunk, hogy a térség földrajzi adottságait kihasználva olyan felelős, hosszútávon tervezhető erdőgazdálkodást folytassunk, ahol a szakmai elismertség elérése mellett gondoskodni tudunk a jövő nemzedék élhető környezetéről. Az általunk gyártott termékekkel a világ számos országában élő emberek életét tesszük jobbá.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével.