Pénzügyi szakértő

  • Cég neve

    Rail Cargo Hungaria Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 92.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a pénzforgalomhoz kapcsolódó feladatok elvégzése, koordinálása,
  • a bankszámlakivonatokon megjelenő pénzforgalom feldolgozása, könyvelése az SAP rendszerben,
  • számlavezető bankok felé kapcsolattartás,
  • új üzleti bankkártya igénylések lebonyolítása,
  • házi és valutapénztár működésének ellenőrzése,
  • adatszolgáltatási kötelezettség az MNB felé,
  • a szervezet által kiadott utasítások aktualizálása.

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági és mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 éves pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP rendszer felhasználó szintű ismerte
  • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélközpontúság
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • eredményorientáltság

Amit kínálunk

versenyképes juttatási csomag, versenyképes fizetés

sport- és szabadidős programok
  • továbbképzési lehetőségek, szakmai fejlődés
  • work-life balance, rugalmas munkaidő
  • öngondoskodás támogatása
  • sikeres, összetartó, dinamikus csapat
  • home office lehetőség

Céginformáció

A Rail Cargo Hungaria a Rail Cargo Group tagjaként a vasútlogisztikai ágazat piacvezető vállalata Magyarországon. Társaságunk mára egyet jelent a minőségi, megbízható és biztonságos vasúti árufuvarozással.  Egész országot lefedő jelenlétünkkel és saját üzemeltetési hálózatunkkal biztosítjuk magas minőségű szolgáltatásainkat Ausztriában, Magyarországon, valamint a teljes közép- és délkelet-európai térségben.
Innovatív. Környezettudatos. Ügyfélorientált.

Fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, illetve fizetési igény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket.