Pénzügyi referens

  • Cég neve

    HungaroLog Kft.

  • Munkavégzés helye

    3292 Adács

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- vevői/szállítói számlák ellenőrzése, utalások koordinálása
- kintlévőségek kezelése
- kontolling feladatok
- kapcsolattartása a könyveléssel

Elvárások

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • minimum 2 éves felhasználható szakmai tapasztalat
  • angol vagy német nyelv legalább alapfokú ismerete írásban is
  • pénzügyi software modulok ismerete
  • önmagára és munkájára igényes

Előnyt jelent

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • mérlegképes könyvelő képesítés
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Leendő munkatársunkat mint csapatunk új tagját szeretnénk majd üdvözölni, tehát a precíz munkájáért cserébe meleg fogadtatás, jó légkör és megbecsülést kap! A munkabért személyesen egyeztetjük vele az interjú alatt, hiszen ennek a pontos összegét a feltárt kompetenciáihoz szeretnénk igazítani! Teljes munkaidős állást és stabil munkahelyet biztosítunk! A munkavégzés helye: 3292 Adács

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

15 éve működő nemzetközi és belföldi fuvarozással, szállítmányozással foglalkozó KKV szektorhoz tartozó családias vállalkozás vagyunk saját gépjármű flottával. Jelenleg 22db. saját kamionunk van és több alvállalkozóval is együtt dolgozunk. Hatékony, precíz munkát végzünk megbízóink számára, ezért munkatársaink kiválasztásánál is fontos szempontok ezek a jellemzők.

A jelentkezéseket írásban, csatolt önéletrajz kíséretében várjuk!