Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    Visit Hungary Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest, Istenhegyi út 18.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Belföldi szállítói számlák tartalmi, formai ellenőrzése, nyilvántartásba vétele, igazoltatása, főkönyvi rendszerbe való integrálása, utalásra való előkészítése;
  • Szállítói számlákat alátámasztó dokumentumok beszerzése és kezelése: szerződés, teljesítés igazolás, megrendelések;
  • Szállítói számlák, szerződések esedékességének figyelemmel kísérése;
  • Vevő számlák kiállítása, költségek tovább számlázásának dokumentálása;
  • Bankkártyás tranzakciók nyomon követése és ellenőrzése;
  • A pénzügyi terület munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás, levelezés az üzleti partnerekkel, teljes körű ügyintézés (eseti folyószámla egyeztetés, egyenlegközlő kiküldés, késedelmi kamatközlők, fizetési felszólítások);
  • Támogatások pénzügyi elszámolása az elszámolási útmutatók előírásai szerint;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal;
  • Fénymásolás, szkennelés, dokumentumkezelés adminisztrációs feladatai;
  • Minden olyan egyéb szakmai feladat, amellyel felettese megbízza.

Elvárások

  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Microsoft Office magas szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • Gazdasági vagy pénzügyi számviteli szakon szerzett felsőfokú végzettség; vagy mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Serpa integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Kontrolling vagy számvitel területén szerzett tapasztalat;
  • Egy európai nyelv ismerete (elsősorban angol, német);
  • Azonnal kezdés.

Személyes követelmények:

  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés;
  • Monotonitás tűrés;
  • Önállóság, magabiztosság;
  • Magas szintű együttműködési hajlandóság;
  • Képesség csapatban történő együttműködésre;
  • Jó terhelhetőség;
  • Kreativitás, kezdeményező készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Felelősségteljes, önálló munka;
  • Folyamatos szakmai fejlődés;
  • Nemzetközi projekteken való részvételi lehetőség;
  • Céges laptop, telefon, mobilinternet;
  • Cafeteria juttatás;
  • All You Can Move sportbérlet;
  • Kedvezményes egészségügyi szűrések.

Céginformáció

Szeretnél egy olyan dinamikus csapatban dolgozni, ahol folyamatos fejlődési lehetőséget kínálunk pénzügyi tapasztalatod megerősítéséhez? Ha pénzügy-számvitel szakon tanultál és dolgoztál már legalább 1-2 évet pénzügyi területen, akkor Rád van szükségünk. Csatlakozz csapatunkba!

A MDDÜ Magyar Divat & Design Ügynökség Nonprofit Zrt. pályázatot hirdet Pénzügyi munkatárs munkakör betöltésére.