Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    Trans-Pack Logisztika Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szigetszentmiklós Bevásárló u. 1

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Átutalási megbízások létrehozása a bank online rendszerében,
  • Házipénztár kezelése és a pénzmozgás rögzítése,
  • Pénzügyi folyamat betartása, pénzügyi rendszerek kezelése,
  • Pénzügyi dokumentációk elkészítése, ellenőrzése, kezelése, archiválása,
  • Külső valamint belső könyvelési folyamatban való részvétel és a folyamat támogatása,
  • Napi kapcsolattartás a külső könyvelő céggel és a partnerekkel,kintlévőség kezelés
  • Havi, negyedéves, éves és egyéb zárások készítése, támogatása,
  • Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése a vállalatirányítási rendszerben
  • KSH adatszolgáltatás

Elvárások

  • Legalább középfokú pénzügyi, számviteli végzettség,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett 2-5 éves tapasztalat
  • Outlook felhasználói szintű gyakorlat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány (bejáráshoz saját gépjármű)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • modern irodai környezet, családias légkör
  • Bejárástámogatás
  • Tervezhető munkarend (Hétfő-Péntek 08:00-17:00)
  • Céges telefon

Céginformáció

A Trans-Pack Logisztika Kft. 1998 óta működő, magyar magántulajdonban lévő sikeres és stabil logisztikai vállalkozás. Fő tevékenységünk a belföldi gyűjtőszállítmányozás, házhozszállítás valamint raktárlogisztika.
Bővülő csapatunkba  Pénzügyi munkatársat keresünk Alsónémedi központi irodánkba.

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését (fizetési igény megjelölésével).