Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. logo

Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1053 Budapest, Szép utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pénzügyi és Számviteli Osztályhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása, számlák rendszerezése,
  • Beérkező szállítói számlák szabályzatnak megfelelő rögzítése, kezelése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése,
  • Az elektronikus úton beérkező számlák feldolgozása, folyamatos nyomon követése, a jóváhagyások intézése, az igazoltatási folyamat elindítása a folyamatkezelő ügyviteli rendszerben,
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, szállítói folyószámlák kezelése,
  • Negyedéves főkönyvi zárásokban való aktív közreműködés,
  • Heti riportok, illetve egyéb szállítói kifizetésekkel kapcsolatos kimutatások készítése,
  • Részvétel a munkavállalók munkába járásával (napi munkába járás, hétvégi hazautazás) és kiküldetésével kapcsolatos elszámolások a hatályos szabályzatoknak és jogszabályoknak megfelelő ellenőrzésében, utalványozásban, valamint költségmegosztások készítésében
  • Időszakosan helyettesítésként: a házipénztár forgalmának teljes körű lebonyolítása, pénztárbizonylatok könyvelése, havi naplók lekérése, záró egyenlegek egyeztetése, valamint helyettesként közreműködés a gazdasági igazgatóság adminisztratív feladatainak ellátásában

Elvárások

  • Középfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség;
  • Alap szintű angol nyelvtudás szóban, írásban;
  • Legalább 2 éves szakmai gyakorlat pénzügyi és vagy számviteli területen;
  • Középszintű informatikai ismeretek;
  • Önálló munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás;
  • Terhelhetőség, rugalmasság.

Előnyt jelent

  • Pénzügyi-számviteli ügyintézői képesítés;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • sERPa zárt számviteli és vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk

  • Fejlődési és tanulási lehetőség;
  • Változatos, sokrétű munkakör;
  • Munkavégzés a belváros szívében (V. kerület);
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Céginformáció

Gazdasági Igazgatóság – Pénzügyi és Számviteli Osztálya
PÉNZÜGYI MUNKATÁRS munkakörbe keres munkatársat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje el.